Pod patronatem kulturaonline.pl
Jesteś w: Strona główna > Artykuły > KREATYWNI z nagrodami!

KREATYWNI z nagrodami!

2013-03-03 isz
Kasia Nowak i Adrian Fulneczek.html
Więcej zdjęć możecie zobaczyć na naszym profilu na FAcebooku - tutaj

Druga edycja konkursu KREATYWNI przeszła już do historii. Wręczyliśmy nagrody zwycięzcom - Katarzynie Nowak i Adrianowi Fulneczkowi.

W tej edycji wybieraliśmy dwóch laureatów. Najpierw czytelnicy Kutluraonline.pl wybierali w plebiscycie internetowym swojego faworyta. Został nim 23-letni Adrian Fulneczek z Wrocławia, który dosyć regularnie prezentował na stronach Kreatywnych swoje prace w kategorii tekst dziennikarski. Adrian studiuje anglistykę - jak sam przyznał, najwięcej czasu spędza w czytelni z dramatami amerykańskimi XX wieku, najchętniej z tymi autorstwa Arthura Millera. Przepada za mieszanką kultury wysokiej z niską, o kilku lat jest piewcą futbolu amerykańskiego w Polsce.

Katarzyna Nowak.html
Kasia Nowak prezntuje nagrodę. - Na pewno się przyda!

Nagrodę główną (aparat cyfrowy) i tytuł Kreatywnego Roku przyznało jury konkursu w składzie: Mirosława Adamczak - prezes portalu Kulturaonline.pl, Łukasz Badula - dziennikarz, Iwona Szajner - redaktor naczelna Kulturaonline.pl oraz Jerzy Gaweł - Krakowskie Szkoły Artystyczne. Otrzymała go (również 23-letnia) Kasia Nowak. Jurorzy docenili jej cykl fotograficzny "Toksyczni" (możecie go  obejrzeć tutaj). Kreatywna Roku urodziła się i mieszka w Oświęcimiu. Fotografia artystyczna jest jej pasją - co bez wątpienia widać w jej pracach). Postanowiła założyć własną firmę i żyć z fotografowania. Życzymy, aby jak najszybciej jej się to udało. - Naprawdę nie spodziewałam się, że wygram. Szczerze mówiąc, w ogóle zapomniałam, że przesłałam swoje zdjęcia na konkurs. Tym bardziej się cieszę - zdradziła Kasia Nowak.

Czy werdykt jury był słuszny, możecie przekonać się oglądając jej zdjęcia na Facebooku (tutaj ) albo na stronie internetowej (tutaj).

Laureatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 1 marca w kawiarni Literatka we Wrocławiu.

  • Więcej o konkursie KREATYWNI możecie przeczytać tutaj.

     
      

Komentarze
  • Wypada tylko jeszcze raz pogratulowac i zyczyc dalszych sukcesow. Chociaz gdybym wiedzial,ze Adrian Fulneczek jest milosnikiem futbolu amerykanskiego-to nie oddalbym na Niego glosu! To byl zart!!!: )

  • Moje gratulacje dla Katarzyny i Adriana :) mam nadzieję że wciąż będą robić to co kochają i lubią bo są na prawdę utalentowani. Mam nadzieję że jeszcze nie raz zaprezentują swoje dzieła.

  • Obejrzałam cykl fotografii pt " Toksyczni" p. Katarzyny. Widać, że fotografia to jej pasja. Zdjęcia są przemyślane. Życzę dalszych sukcesów i chętnie obejrzę kolejne zdjęcia.