Pod patronatem kulturaonline.pl
Jesteś w: Strona główna > Artykuły > KREATYWNI: Wybierzecie zwycięzcę września

KREATYWNI: Wybierzecie zwycięzcę września

2012-10-07 red

Kreatywni logo konkurs.html
 
Zapraszamy do głosowania na najlepszą KREATYWNĄ pracę września. Wyłoniliśmy dwóch zwycięzców, spośród których Wy możecie wybrać tylko jednego. Recenzja czy fotografia?

Ponieważ konkurs KREATYWNI zamierza już ku finałowi, jest to ostatnia szansa, żeby zagłosować w plebiscycie miesiąca. Wystarczy tylko kliknąć przy odpowiednim nazwisku w tabelce poniżej, a Wasz kandydat będzie miał szansę na udział w specjalnym głosowaniu nagrody głównej - tytułu KREATYWNEGO ROKU INTERNAUTÓW i aparatu cyfrowego. Wielki finał już w listopadzie!

Prace biorące udział w plebiscycie obejrzycie klikając przy poszczególnych nazwiskach.

Głosowanie trwa do 28 października włącznie.


#sonda#


Więcej o konkursie KREATYWNI poczytacie tutaj.
  Komentarze
  • Wybor w tym miesiacu nie jest zbyt bogaty. Ale zdaje sobie sprawe,ze czas wakacji ma swoje prawa i sa wazniejsze rzeczy niz tworzenie konkursowych prac. Mimo wszystko licze na sporo oddanych glosow i miarodajne wyniki.

  • No bardzo skromniutko w tym miesiącu ! Ale tu się zrodziła z tego co widzę męska rywalizacja :) Trzymam kciuki za Panów, no i dołączam się do Andrzeja, aby wynik był sprawiedliwy.

  • No faktycznie nie jest tego dużo w tym miesiącu ale mam nadzieję że takie chwilowe i znów będzie więcej ciekawych prac :) no ale głos oddałam więc spełniłam swój "obowiązek"

  • jak mogę zagłosować na pracę roku? nie mogę znaleźć nigdzie linka

    • Takiego plebiscytu jeszcze nie ma. Głosowanie "wystartuje" dopiero po zakończeniu tego etapu, czyli po 28 października. Pozdrawiamy. Redakcja

  • A jakieś nagrody będą, bo wygrałem jeden z etapów i poza wiadomością, że wkrótce kontakt z strony organizatora się skończył...