Pod patronatem kulturaonline.pl
Jesteś w: Strona główna > Artykuły > KREATYWNI: Wybieramy zwycięzcę lutego

KREATYWNI: Wybieramy zwycięzcę lutego

2012-03-15 red

.html
 
Poznaliście już wszystkie wyróżnione przez redakcję Kulturaonline.pl prace w lutowej odsłonie KREATYWNYCH. Teraz macie okazję nie tylko wybrać swojego zwycięzcę miesiąca, ale też zdobyć nagrodę-niespodziankę.

Głosowanie potrwa do 29 marca. Wśród głosujących rozlosujemy nagrody-niespodzianki (płyty, książki).

Przypominamy, że takie głosowania odbywają się każdego miesiąca. Zwycięzcy wytypowani przez czytelników w finale powalczą o nagrodę główną - cyfrowy aparat fotograficzny.

Zapraszamy do głosowania - nagrody czekają!


#sonda#


I jeszcze informacja, dla tych, którzy o konkursie KREATYWNI czytają po raz pierwszy. Co miesiąc czekamy na Wasze kreatywne prace - artykuły dziennikarskie, teksty literackie, zdjęcia i filmy wideo (wiek i profesja nie mają znaczenia). Co miesiąc wybieramy zwycięzców, których nagradzamy honorariami autorskimi. W końcowym etapie spośród laureatów miesiąca wyłonimy Kreatywnego Roku. Prace na konkurs można przesyłać do 28. dnia każdego miesiąca. Konkurs trwa do końca września 2012 roku. Szczegóły znajdziecie tutaj.  Komentarze
  • Konkurs Kreatywni bardzo mi się podoba no niestety sam nie mam talentu ale zawsze chętnie zobaczę czy przeczytam od innych :):) no i ja mam już swojego faworyta

  • Mam nadzieje,ze w tym konkursie zaglosuje spore grono osob korzystajacych z portalu Kulturaonline.pl. Im wiecej oddanych glosow,tym bardziej miarodajne beda wyniki plebiscytu. A na tym chyba rownie mocno jak Redakcji powinno zalezec samym uczestnikom zabawy.Dajmy im szanse!

  • Najlepsza praca lutego? Zdecydowanie tekst "Uwolnić hot-doga". Jak dla mnie nigdy dość nietuzinkowego podejścia do codziennego życia :)

  • Czemu nie mozna głosować?

  • Trochę to nie fair, głosowanie miało być do 29 marca, a znajomi do mni napisali, zę nie mogą oddać głosu...