Pod patronatem kulturaonline.pl
Jesteś w: Strona główna > Artykuły > KREATYWNI: Waszym zdaniem najlepsza!

KREATYWNI: Waszym zdaniem najlepsza!

2012-01-23 red
Głosowanie na waszego faworyta grudniowej odsłony konkursu KREATYWNI zakończone. Zwyciężyła Ewa Podwińska, która na konkurs przesłała zdjęcie. Drugie miejsce zajęła Katarzyna Dobucka i jej animacja zatytułowana "Schody wyobrażeń".

fot. Ewa Podwińska.html
 fot. Ewa Podwińska, zdjęcie bez tytułu
Pani Ewie gratulujemy i czekamy na kolejne zdjęcia. Zachęcamy Was, abyście zaproponowali odpowiedni tytuł dla nagrodzonej fotografii. Autorka bowiem tego nie zrobiła. Wpisujcie Wasze pomysły w komentarzach, może Pani Ewa skorzysta z Waszych podpowiedzi? Jedną już podsuwamy (za naszą czytelniczką): "Romeo i Julia".

Przypominamy, że w tej edycji KREATYWNYCH wprowadziliśmy małą zmianę. Już nie tylko redakcyjne jury wybiera najlepsze prace każdego miesiąca. Również i wy możecie zagłosować na najlepszego Kreatywnego danego miesiąca (wybieracie go spośród wszystkich uczestników nagrodzonych przez nas). Wyniki aktualnego głosowania możecie obejrzeć tutaj.

Konkurs trwa jednak dalej! Informujemy, że do 28 stycznia czekamy na kolejne wasze prace. Jeżeli jeszcze macie wątpliwości, czy Wasza twórczość nadaje się do zaprezentowania szerszej publiczności, to prześlijcie do nas - my je rozwiejemy.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie tutaj.

  Komentarze
  • Moje gratulacje.

  • Gratuluję! Pomysłów na tytuł tego zdjęcia będzie dużo, proponuję za Brzechwą "Żuraw i czapla" Pozdrawiam.

  • Piękne zdjęcie! ten klimat, aura. Proponuje tytuł "między rynną a balkonem"

  • No, ładnie. Mnie się dziś śniło, że też wygrałem taki konkurs, a potem standardowo, wojna, Niemcy... Może następnym razem i ja wezmę udział? I jeszcze jedno, państwo na zdjęciu za starzy są na bohaterów Szekspira, oni przecież umarli za młodu. Chyba, że załatwić sprawę następująco - nazwać zdjęcie "Ciekawy przypadek Romea i Julii". Kto widział film o Benjaminie B., ten wie o co mi chodzi. I oczywiście gratuluję serdecznie.

  • Bardzo mi się podoba idea tego konkursu super pomysł :) :) i można zobaczyć na prawdę fajne prace ;) ja nie mam takich talentów ale chętnie pooglądam od innych prace : :) ;) :)

  • Bardzo mi się podoba ! To takie coś w stylu : właściwy człowiek na właściwym miejscu żeby uchwycić taką chwilę :) :)

  • Bardzo dore zdjecie, moje gratulacje Pani Ewo :) Moja propozycja na tytuł świetnego zdjęcia Pani Ewy to "plotki na poziomie" mam nadzieję ze moja propozycja pozwoli w groteskowy sposób spojrzeć na zdjęcie Pani Ewy.