Pod patronatem kulturaonline.pl
Jesteś w: Strona główna > Artykuły > KREATYWNI: Wasz zwycięzca stycznia

KREATYWNI: Wasz zwycięzca stycznia

2012-03-02 red

Zakończyło się głosowanie internautów na najlepszą pracę styczniowej odsłony KREATYWNYCH. Wasze uznanie zdobyło zdjęcie Sabiny Stoszko. Gratulujemy!

fot. Sabina Stoszko.html
fot. Sabina Stoszko
Podobnie jak w ubiegłym miesiącu zachęcamy Was do uruchomienia wyobraźni. Macie pomysł, jak zatytułować zdjęcie Sabiny? Czekamy na Wasze propozycje, możecie zgłaszać je w komentarzach.

Przypominamy, że w tej edycji KREATYWNYCH wprowadziliśmy małą zmianę. Już nie tylko redakcyjne jury wybiera najlepsze prace każdego miesiąca. Również i wy możecie zagłosować na najlepszego Kreatywnego danego miesiąca (wybieracie go spośród wszystkich uczestników nagrodzonych przez nas).


Konkurs trwa jednak dalej! Informujemy, że do 28 marca czekamy na kolejne wasze prace. Jeżeli jeszcze macie wątpliwości, czy Wasza twórczość nadaje się do zaprezentowania szerszej publiczności, to prześlijcie do nas - my je rozwiejemy. Laureatów lutowej edycji ogłosimy już niebawem.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie tutaj
  
Komentarze
  • Zdjęcie laureatki styczniowej edycji konkursu jest przepiękne. Wprost nie można oderwać wzroku od fotografii. Wspaniała kompozycja i to cudowne światło! Gratulacje dla zwyciężczyni. Mam nadzieję, że uzdolniona artystka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa :)

  • To zdjęcie jest nie samowite :):) :) piękne :) wygląda to jak z bajki gratulacje dla zwyciężczyni mażę że i mnie kiedyś uda się zrobić tak wspaniałe zdjęcie :):):)

  • Zdjecie wyglada jak kadr z filmu fantasy-moim zdaniem wygralo calkowicie zasluzenie