Pod patronatem kulturaonline.pl
Jesteś w: Strona główna > Artykuły > KREATYWNI: Wasz zwycięzca marca

KREATYWNI: Wasz zwycięzca marca

2012-04-30 red
.html
Więcej zdjęć z cyklu "Gliwickie Zakłady Urządzeń Technicznych" możecie obejrzeć tutaj.
Zakończyło się głosowanie na najlepszą pracę marcowego odcinka KREATYWNYCH. Najbardziej spodobały Wam się industrialne zdjęcia Ewy Zielińskiej. Tylko o dwa głosy mniej otrzymały abstrakcyjne fotografie Izy Welter. Trzecie miejsce przypadło również zdjęciom – autorstwa Anastazji Hadyny. Najwyraźniej ta forma aktywności twórczej jest dla Was najatrakcyjniejsza. Pamiętajcie jednak, że KREATYWNI to także fantastyczne teksty literackie i wprawki dziennikarskie. Może w następnych odsłonach zerkniecie łaskawym okiem nie tylko na tych fotografujących, ale i piszących?

Przebieg głosowania możecie zobaczyć tutaj.

W imieniu uczestników konkursu dziękujemy wszystkim za oddanie głosu. Zgodnie z obietnicą, wśród głosujących rozlosujemy nagrody. Zwycięzcy otrzymają maila potwierdzającego wygraną.

Konkurs KREATYWNI skierowany jest do wszystkich którzy chcą pochwalić się swoją twórczością, niezależnie od wieku czy wykonywanej profesji. Co miesiąc czekamy na wasze prace w kategoriach: artykuł dziennikarski, fotografia, tekst literacki, film wideo. Redakcyjne jury każdego miesiąca wybiera najlepsze dzieła, a potem Wy, głosując na naszych faworytów wybieracie najlepszego. Na zakończenie konkursu wybierzemy Kreatywnego Roku.

Na kolejne prace czekamy do 28 maja. Jeżeli jeszcze macie wątpliwości, czy Wasza twórczość nadaje się do zaprezentowania szerszej publiczności, to prześlijcie do nas - my je rozwiejemy. Laureatów kwietniowej edycji ogłosimy już niebawem.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie tutaj.

 

Komentarze