Pod patronatem kulturaonline.pl
Jesteś w: Strona główna > Artykuły > KREATYWNI: Wasz zwycięzca lutego

KREATYWNI: Wasz zwycięzca lutego

2012-03-30 red

Wiktoria Kościcka.html
Wiktoria Kościcka
Wybraliście najlepszą pracę lutowej edycji KREATYWNYCH. Pierwsze miejsce zdobyło zdjęcie autorstwa Wiktorii Kościckiej. Gratulujemy!

To już kolejne zdjęcie wybrane przez naszych czytelników. Może w marcowej edycji przypadnie Wam do gustu jakiś tekst literacki albo porywająca recenzja? W końcu nie samą fotografią KREATYWNI żyją!

Drugie miejsce zajęła Ewa Zielińska, która miała tylko o jeden głos mniej! Mamy nadzieję na kolejne jej fotografie w następnych edycjach miesiąca. I oczywiście życzymy powodzenia. Przebieg głosowania możecie zobaczyć tutaj.

Zgodnie z obietnicą, wśród głosujących rozlosujemy nagrody. Zwycięzcy otrzymają maila potwierdzającego wygraną.

Przypominamy, że w tej edycji KREATYWNYCH wprowadziliśmy małą zmianę. Już nie tylko redakcyjne jury wybiera najlepsze prace każdego miesiąca. Również i wy możecie zagłosować na najlepszego Kreatywnego danego miesiąca (wybieracie go spośród wszystkich uczestników nagrodzonych przez nas). 

Konkurs trwa jednak dalej! Informujemy, że do 28 kwietnia czekamy na kolejne wasze prace. Jeżeli jeszcze macie wątpliwości, czy Wasza twórczość nadaje się do zaprezentowania szerszej publiczności, to prześlijcie do nas - my je rozwiejemy. Laureatów marcowej edycji ogłosimy już niebawem.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie tutaj

  

Komentarze
  • Przegrać jednym głosem z pewnością mało sympatyczne uczucie dla Ewy. Wszystkim nagrodzonym gratuluję !

  • Mnie się bardzo podoba ten konkurs "Kreatywni" gratuluję wszystkim zwycięzcom :):) a szczególnie dla Pani Wiktorii bardzo mi się podoba ta praca i liczę na więcej :)

  • Gratuluję!;)