Pod patronatem kulturaonline.pl
Jesteś w: Strona główna > Artykuły > KREATYWNI: Wasz zwycięzca czerwca

KREATYWNI: Wasz zwycięzca czerwca

2012-07-30 red.
Od jazdy rowerem do... "Jama wykolejeńców" to prozatorska jazda bez trzymanki na pograniczu hedonistycznych majaków. Spodobała Wam się na tyle, że oceniliście ją wyżej niż epicki esej o historii kina i godne "National Geographic" reporterskie zdjęcie. Tak więc wiwat Malwina Lamch! Młoda autorka z Wrocławia zwyciężyła w internetowym głosowaniu na zwycięzcę czerwcowej edycji Kreatywnych. Kolejne miejsca na podium zajęli: nasz konkursowy weteran Jacek Górecki i Dagmara Masłowska. 

Kreatywni Logo 2012 lipiec.html
 
Zwycięską pracę przeczytacie tutaj

Przypominamy, że laureaci miesięcznych plebiscytów wezmą udział w wielkim finale. Po wakacjach odbędzie się wielkie głosowanie, w którym wyłonicie waszego zwycięzcę 2. edycji konkursu KREATYWNI.

A póki co, zachęcamy do przesyłania kolejnych prac i do podziwiania dotychczasowej twórczości naszych Kreatywnych.

Więcej o konkursie poczytacie tutaj.


  
Komentarze
  • Wypada tylko pogratulowac Pani Malwinie zwyciestwa i zyczyc szczescia w finalowej edycji! A pokonani niech sie nie zalamuja,tylko probuja szczescia w nastepnych miesiacach.Do odwaznych swiat nalezy! :)

  • Zgadzam się z słowami "Do odważnych świat należny! " ponieważ nie powinno się chować swoich prac do szuflady gdy jest okazja to pokazać innym nigdy nie wiadomo co nam przyniesie los.

  • Ja także gratuluję zwycięstwa. Nagrodzoną pracę - "Jamę wykolejeńców" przeczytałam z prawdziwą przyjemnością i zainteresowaniem. Pozostaje tylko pozazdrościć lekkiego pióra :)