Pod patronatem kulturaonline.pl
Jesteś w: Strona główna > Artykuły > KREATYWNI: Wasz wrześniowy zwycięzca

KREATYWNI: Wasz wrześniowy zwycięzca

2012-11-05 red
.html
 

Oj, nie przypadły Wam zbytnio do gustu prace wyłonione we wrześniowym etapie KREATYWNYCH. Nie chcieliście wybrać swojego faworyta.

Niska frekwencja nie przeszkodziła jednak zwyciężyć Piotrowi Sternalowi, który przesłał zdjęcie pt. "Nadzieja". Gratulujemy, tym bardziej że jest to ostatni kandydat do walki o nagrodę główną konkursu KREATYWNI.

Już niebawem zamieścimy na naszych stronach formularz do głosowania, w którym z wszystkich zwycięzców miesiąca wybierzecie tego jednego. Mamy nadzieję, że wtedy walka będzie bardziej zacięta.

Więcej o konkursie KREATYWNI poczytacie tutaj.

Tutaj możecie obejrzeć zwycięską pracę.  


Komentarze
  • heh.. 2:1 to dobry piłkarski wynik. jak dla mnie to było to za słabo widoczne, mało czytelne, może redakcja zorganizuje konkurs pt. kochani, co chcielibyście żebyśmy zmienili na portalu?:)

  • Niebardzo dostrzegam, co znajduje się na dryfującej po tafli wody tratwie. Dlaczego nadzieja? Nadzieja na co...? Czerwony to kolor władzy, zielony uspokaja. Niebieski to kolor nadziei. Właśnie dlatego tak często ściany szpitali malowane są na kolor niebieski- nie ustawać w walce o nowy, lepszy dzień.

  • Zdecydowanie nie byl to moj faworyt. Zgadzam sie z opimia,ze fotografie zglaszane do konkursu powinny byc zdecydowanie wieksze. Przy obecnym formacie czasem trudno zorientowac sie w tym,co dane zdjecie przedstawia!

  • Nie będzie przyznawana nagroda główna? Kiedy nagroda roku?