Pod patronatem kulturaonline.pl
Jesteś w: Strona główna > Artykuły > KREATYWNI: Pierwszy laureat!

KREATYWNI: Pierwszy laureat!

2013-01-03 red

Adrian Fulneczek zwyciężył w głosowaniu internautów na KREATYWNEGO ROKU w drugiej edycji konkursu Kulturaonline.pl . Zdobył on 1958 Waszych głosów. Gratulujemy!

.html
 

Ponad rok temu wystartowaliśmy z KREATYWNYMI. Co miesiąc przesyłaliście do nas swoje prace w kategoriach: tekst literacki (proza i poezja), artykuł dziennikarski (relacje, recenzje, wywiady itp.), fotografia (pojedyncze lub ułożone w cykle) i film. Wiek i profesja autorów nie miała dla nas znaczenia - liczył się ciekawy pomysł i jego realizacja. Każdego miesiąca redakcyjne jury nagradzało najlepsze prace, spośród których potem Wy, drodzy czytelnicy, wybieraliście Waszego zwycięzcę poszczególnych etapów. A na koniec wyłoniliście tego jedynego, który wkrótce otrzyma nagrodę w postaci telefonu i aparatu cyfrowego w jednym - HTC Z560E One S.

Zwycięzca - 23-letni Adrian Fulneczek (wrocławianin z wyboru) - był bardzo aktywnym uczestnikiem konkursu. Prawie każdego miesiąca przesyłał do nas swoje teksty dziennikarskie. W finałowym głosowaniu startował jednak jako laureat lipca (wyróżnioną pracę przeczytacie tutaj). Inne jego prace konkursowe możecie poczytać tutaj.

Na pozostałych miejscach znaleźli się: Malwina Lamch z 1064 głosami oraz Arkadiusz Bar z 326 głosami. Z Waszych komentarzy wynika, że plebiscyt starczył sporo emocji. Dziękujemy za Wasze zainteresowanie i zaangażowanie. Wkrótce rozlosujemy nagrody książkowe pośród tych, którzy uczestniczyli w głosowaniu. Z wybranymi osobami skontaktujemy się drogą mailową.

Drugiego laureata konkursu KREATYWNI -wybieranego przez redakcyjne jury - poznacie niebawem. Jesteście ciekawi, czy nasz werdykt pokryje się z wynikami Waszego głosowania? Czytajcie nas uważnie, a z pewnością nie przeoczycie tej informacji.

Przypominamy, że laureatką pierwszej edycji konkursu była Agata Olejniuk. Wywiad z nią możecie przeczytać tutaj.

  

Komentarze
  • Aktywny uczestnik albo Desperat. Jezeli wyrozniony tekst jest najlepszy to strach pomyslec jakie byly pozostale. Przygladajac sie wszystkim komentarzom pod glosowaniem moim zdaniem wygrali Ci, ktorzy maja najmniej glosow, wiadomo dlaczego. Szacunek dla mlodziutkiej Wiktorii Koscickiej za wypowiedz i bardzo dobre zdjecie.

    • "Kreatywny" uczestnik... liczę, że redakcja swoim typem się zrehabilituje.

  • Prawde mowiac spodziewalem sie,ze wygra jakas fotografia. Ale ciesze sie,ze wygral kandydat na ktorego zaglosowalem. Moje gratulacje! :) Jednak najbardziej zaskakuje mnie ilosc oddanych glosow! Naprawde bylo ich ponad trzy tysiace?

  • E tam. Szkoda słów.

  • Trzeba przyznać że fajne nagrody :) ja niestety nie mam takiego talentu moje gratulacje dla zwycięzcy świetna praca. Mam nadzieję że wciąż będą przysyłane tak ciekawe prace.

  • kiedy dezycja jury? sprawdzam co dnia!

    • no dokładnie mogli by w końcu ogłosić wyniki głosowania jury