Pod patronatem kulturaonline.pl
Jesteś w: Strona główna > Artykuły > KREATYWNI: Najlepsze prace stycznia

KREATYWNI: Najlepsze prace stycznia

2012-02-05 red

.html
 

Przedstawiamy listę najlepszych prac w styczniowym etapie naszego konkursu KREATYWNI. Tym razem zasypaliście nas zdjęciami. Znacznie słabiej niż w ubiegłym miesiącu wypadła kategoria "tekst literacki". Czyżby początek roku nie zachęcał do pisania? W dalszym ciągu zachęcamy młodych twórców, a nawet bardzo młodych. Czekamy na Was!

Przypominamy, że KREATYWNI to konkurs skierowany dla każdego, kto, chce pochwalić się swoją twórczością. Co miesiąc wybieramy najlepsze prace (artykuły dziennikarskie, teksty literackie, zdjęcia i filmy wideo), które nagradzamy honorariami autorskimi. W końcowym etapie spośród zwycięzców miesiąca wyłonimy Kreatywnego Roku. Nagrodą główną w konkursie jest aparat cyfrowy.

Również wy, drodzy czytelnicy, każdego miesiąca możecie typować swojego faworyta. Spośród zwycięzców wyłonionych przez nas możecie wybrać jednego, który waszym zdaniem jest najbardziej kreatywny z kreatywnych (niezależnie od kategorii czy wieku). Ów wybraniec otrzyma nagrodę w postaci miejsca na kursie fotograficznym.

Prezentację poszczególnych zwycięskich prac stycznia rozpoczniemy niebawem. Zaraz potem - wielkie głosowanie. Zapraszamy na www.kreatywni2.kulturaonline.pl.

Na kolejne prace czekamy do 28 lutego.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem KREATYWNYCH[tutaj].


KREATYWNI – NAJLEPSZE PRACE STYCZNIA

"Młodzi" (od 16 do 25 lat)

Artykuł dziennikarski - Jacek Górecki recenzja filmu "Debiutanci"

Tekst literacki - Adrian Fulneczek "Bez poetyzowania"

Fotografia - Sabina Stoszko

Film - Konrad Kultys "Tempus Fugit"

"Młodzi duchem" (powyżej 26 lat)

Artykuł dziennikarski – Barbara Lekarczyk-Cisek recenzja filmu "W ciemności"

Film - Juliusz Konczalski "Polska Kronika Gier"

Fotografia - Piotr Sternal cykl “ People of Cuba”


Fundatorami nagród w konkursie są Krakowskie Szkoły Artystyczne

  Komentarze
  • Kreatywnym zycze zwyciestwa.

  • Jestem wielką fanką tego konkursu ;) :) no ja niestety nie mam talentów ale lubię pooglądać twórczość innych :) i moje gratulacje dla zwycięzców ;) :) :) :)