Pod patronatem kulturaonline.pl
Jesteś w: Strona główna > Artykuły > KREATYWNI: Najlepsze prace lutego

KREATYWNI: Najlepsze prace lutego

2012-03-05 isz

.html
 
Kto tym razem okazał się najbardziej KREATYWNY? Ogłaszamy wyniki lutowej edycji naszego konkursu, w którym wiek nie ma znaczenia, a liczy się wrażliwość i twórcza inwencja.

Nieustająco zachęcamy Bardzo młodych (uczniów podstawówek i gimnazjum), żeby odważyli się zaprezentować swoje talenty. Brakuje nam Waszego artystycznego spojrzenia na świat. Piszcie, kręćcie filmy, fotografujcie i oczywiście wstąpcie do klubu KREATYWNYCH. Czekamy na Was!

KREATYWNI to konkurs skierowany dla każdego, kto, chce pochwalić się swoją twórczością. Co miesiąc wybieramy najlepsze prace (artykuły dziennikarskie, teksty literackie, zdjęcia i filmy wideo), które nagradzamy honorariami autorskimi. W końcowym etapie spośród zwycięzców miesiąca wyłonimy Kreatywnego Roku. Nagrodą główną w konkursie jest aparat cyfrowy.

Również wy, drodzy czytelnicy, każdego miesiąca możecie typować swojego faworyta. Spośród zwycięzców wyłonionych przez nas możecie wybrać jednego, który waszym zdaniem jest najbardziej kreatywny z kreatywnych (niezależnie od kategorii czy wieku). Ów wybraniec otrzyma nagrodę w postaci miejsca na kursie fotograficznym.

Prezentację poszczególnych zwycięskich prac lutego rozpoczniemy niebawem. Zaraz potem - wielkie głosowanie. Zapraszamy na www.kreatywni2.kulturaonline.pl.

Wszystkich uczestnikom lutowej odsłony KREATYWNYCH dziękujemy za nadesłane prace. Termin zgłaszania kolejnych mija 28 marca.


Prosimy o zapoznanie się z regulaminem KREATYWNYCH[tutaj].

 

KREATYWNI – NAJLEPSZE PRACE LUTEGO

 

"Bardzo młodzi" (do 15 lat)

Fotografia - Wiktoria Kościcka

"Młodzi" (od 16 do 25 lat)

Tekst literacki - Anna Domaszewska wiersze

Fotografia - Ewa Zawe Zielińska "Zima"

"Młodzi duchem" (powyżej 26 lat)

Artykuł dziennikarski - Barbara Lekarczyk-Cisek - recenzja filmu "Artysta"

Tekst literacki - Ewa Nabiałczyk - "Uwolnić hot- doga"

Fotografia - Grażyna Cieplińska

   

Komentarze
  • No to gratulacje :)

  • Mnie się ten konkurs co miesięczny bardzo podoba :) dzięki niemu może wielu uzdolnionych zaprezentować swoje prace najważniejsze żeby nie lądowały do szuflady :)

  • Widać, że twórcza mobilizacja w narodzie jest i to bardzo cieszy. Konkurs owocuje bardzo dobrymi, często wręcz rewelacyjnymi pracami. Pisząc to minę mam kwaśną, bo sam tak kreatywny i twórczo utalentowany niestety nie jestem.

  • Jeszcze raz gratuluje Redakcji pomyslu.Czekam tez na kolejne prace wyroznionych osob!

  • kiedy będzie pokazane jakie zdjęcia ?