Pod patronatem kulturaonline.pl
Jesteś w: Strona główna > Artykuły > KREATYWNI: Najlepsze prace grudnia

KREATYWNI: Najlepsze prace grudnia

2012-01-03 isz

.html
 
Druga edycja konkursu KREATYWNI ruszyła z kopyta.  Od razu zabraliście się ostro do roboty i spłynęło do nas mnóstwo ciekawych prac. Poniżej prezentujemy zwycięzców grudnia.

Cieszy nas fakt, że prawie każda z kategorii, czyli tekst literacki, artykuł dziennikarski, fotografia i film, znalazła się w waszym kręgu zainteresowań. Najbardziej aktywna okazała się grupa "Młodzi duchem", najmniej - "Bardzo młodzi". Dlatego apelujemy do uczniów podstawówek i gimnazjum: Bardzo czekamy na waszą kreatywność. Siadajcie do piór i klawiatur, łapcie się za aparaty i twórzcie. Styczeń musi należeć do was!

Przypominamy, że KREATYWNI to konkurs skierowany dla każdego, kto, chce pochwalić się swoją twórczością. Co miesiąc - aż do września br. - czekamy na Wasze prace. Co miesiąc wybieramy najlepsze, które nagradzamy honorariami autorskimi.W końcowym etapie spośród zwycięzców poszczególnych miesięcy wyłonimy Kreatywnego Roku. Nagrodą główną w konkursie jest aparat cyfrowy.

W tej edycji również wy, drodzy czytelnicy, każdego miesiąca możecie typować swojego faworyta. Spośród zwycięzców wyłonionych prze nas możecie wybrać jednego, który waszym zdaniem jest najbardziej kreatywny z kreatywnych (niezależnie od kategorii czy wieku). Ów wybraniec otrzyma nagrodę w postaci profesjonalnego kursu fotograficznego.

Prezentację zwycięskich prac grudnia rozpoczniemy niebawem. Zaraz potem - wielkie głosowanie. Zapraszamy na www.kreatywni2.kulturaonline.pl.

Fundatorami nagród w konkursie są Krakowskie Szkoły Artystyczne

 

KREATYWNI – NAJLEPSZE PRACE GRUDNIA

  • BARDZO MŁODZI (do 15 lat)

    Fotografia:
    Wiktoria Kościcka (zdjęcie bez tytułu przedstawiające czerwone niebo)

Gratulujemy! Czekamy na kolejne prace - termin nadsyłania mija 28 stycznia.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.  

Komentarze
  • Szkoda, że już nie mieszczę się w przedziale wiekowym Kreatywnych, chętnie wzięłbym w tym udział i zaprezentowała swoje prace. Bardzo fajnie, że Redakcja organizuje taką inicjatywę.

  • Ale przecież kategoria Młodzi duchem jest dla wszystkich powyżej 26. roku życia:)

  • a gdzie prace?