Pod patronatem kulturaonline.pl
Jesteś w: Strona główna > Artykuły > KREATYWNI: Laureaci lipca

KREATYWNI: Laureaci lipca

2012-08-07 red
Kultura logotyp.html

Oto zwycięzcy lipcowej odsłony naszego konkursu KREATYWNI. Wyniki pokazują, że wakacje nieco rozleniwiają i nie zachęcają zbytnio do twórczego wysiłku. Tym razem nie wyłoniliśmy żadnego laureata w kategorii fotograficznej. Chwytajcie zatem za aparaty i przesyłajcie swoje dzieła do sierpniowego odcinka konkursu.

Przypominamy, że KREATYWNI to konkurs skierowany dla każdego, kto, chce pochwalić się swoją twórczością. Co miesiąc wybieramy najlepsze prace (artykuły dziennikarskie, teksty literackie, zdjęcia i filmy wideo), które nagradzamy honorariami autorskimi. W końcowym etapie spośród zwycięzców miesiąca wyłonimy Kreatywnego Roku. Nagrodą główną w konkursie jest aparat cyfrowy.

Również wy, drodzy czytelnicy, każdego miesiąca możecie typować swojego faworyta. Spośród zwycięzców wyłonionych przez nas możecie wybrać jednego, który waszym zdaniem jest najbardziej kreatywny z kreatywnych (niezależnie od kategorii czy wieku).

Prezentację poszczególnych zwycięskich prac z lipca rozpoczniemy niebawem. Zaraz potem - wielkie głosowanie. Zapraszamy na www.kreatywni2.kulturaonline.pl.

Na kolejne prace czekamy do 28 sierpnia.


Prosimy o zapoznanie się z regulaminem KREATYWNYCH [tutaj].


KREATYWNI – NAJLEPSZE PRACE LIPCA

"Młodzi" (od 16 do 25 lat)

Tekst literacki - Sabina Stoszko "Tytoń"

Tekst dziennikarski - Adrian Fulneczek - recenzja filmu "Przyjaciel na koniec świata"Fundatorami nagród w konkursie są Krakowskie Szkoły Artystyczne.


 Komentarze
  • Jezeli dobrze pamietam,to Adrian Fulneczek byl juz laureatem w ktoryms z poprzednuch miesiecy. Ciekawe czym uraczyl nas w lipcu? Layo raczej nie zacheca do tworczej weny,ale nie bedziemy mieli przez to problemow z glosowaniem! ;)

  • gorzej wybierać z dwóch niż kilku :P

  • Recenzja napisana przez Adrian Fulneczek według mnie była bardzo dobra :) a skoro był już laureatem to dobrze o nim świadczy :) i mam nadzieję że będzie pisał nadal.